O Nas

O NAS

Dowiedz się więcej o naszej działalności

O NAS

Od wielu lat jesteśmy firmą wykonującą meble na zamówienie, specjalizujemy się w meblach kuchennych i szafach. Różnorodna oferta naszej produkcji pozwala nam na realizację zamówień dla szerokiego grona klientów. Meble przez nas produkowane na indywidualne zamówienie, to propozycja dla tych klientów, którzy pragną mieć wymarzone przez siebie oryginalne, niepowtarzalne wnętrze. Dzięki zaangażowaniu ze strony naszych projektantów, wszelkie nasze realizacje utrzymują wysoką jakość i terminowość a grono naszych zadowolonych klientów ciągle rośnie.

REALIZACJE

Meble Trio – Meble Częstochowa specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju mebli na wymiar począwszy od mebli kuchennych przez łazienki, salony, przedpokoje, garderoby po szafy wnękowe i wolnostojące. Produkujemy również meble biurowe i wyposażenie obiektów użyteczności publicznej.

Przy produkcji naszych mebli wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku meblarskim materiały i akcesoria biorąc za priorytet ich jakość oraz, jakże ważną w procesie tworzenia mebli na indywidualne zamówienie – funkcjonalność.

Nasi projektanci z pełnym zaangażowaniem, w oparciu o Państwa sugestie i własne, wieloletnie, doświadczenie przygotują projekt wymarzonego wnętrza.

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy architektów i  projektantów . Naszą ofertę adresujemy do osób realizujących projekty: wnętrz mieszkań, domów i rezydencji, hoteli, banków, obiektów biurowych i handlowych, obiektów spa i wellness, obiektów użyteczności publicznej.

WSPÓŁPRACUJEMY Z: