502 048 836 | 789 299 767
ul.Zakopiańska 6
42-221 Częstochowa
502 048 836 | 789 299 767
ul.Zakopiańska 6
42-221 Częstochowa

O Nas

O NAS

Dowiedz się więcej o naszej działalności

O NAS

Od 1997 roku jesteśmy firmą wykonującą meble na zamówienie. Różnorodna oferta naszej produkcji pozwala nam na realizację zamówień dla szerokiego grona Klientów. Produkowane przez nas meble nadadzą oryginalny i niepowtarzalny charakter każdego wnętrza. Dzięki zaangażowaniu naszej wykwalifikowanej kadry, realizacje utrzymują wysoką jakość, a grono zadowolonych Klientów ciągle rośnie.

Możemy pochwalić się, że w 2018 roku wykonaliśmy elewację drewnianą, która zyskała uznanie wygrywając w konkursie na fasadę roku https://www.fasadaroku.pl/?Page=kategoria-i-budynek-jednorodzinny-nowy-2018

REALIZACJE

Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju mebli na wymiar począwszy od mebli kuchennych przez łazienki, salony, przedpokoje, garderoby po szafy wnękowe i wolnostojące. Produkujemy również meble biurowe i wyposażenie obiektów użyteczności publicznej.

Przy produkcji naszych mebli wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku meblarskim materiały i akcesoria, biorąc za priorytet ich jakość oraz jakże ważną w procesie tworzenia mebli na indywidualne zamówienie – funkcjonalność.

Nasi projektanci z pełnym zaangażowaniem, w oparciu o Państwa sugestie i własne, wieloletnie, doświadczenie przygotują projekt wymarzonego wnętrza, a nasi stolarze przełożą tą wizję na rzeczywistość.

Próbkę naszych umiejętności można było zobaczyć na targach Warsaw Home 2019 https://warsawhome.eu/lista/ gdzie nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością. Zdjęcia do zobaczenia w zakładce realizacje.

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów.
Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie i Państwa ciekawe pomysły, możemy wspólnie stworzyć jeszcze więcej.

DO PRODUKCJI MEBLI WYKORZUSTUJEMY PRODUKTY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW:

REFERENCJE OD ZADOWOLONYCH KLIENTÓW: